Головна » Архів матеріалів

Шановне товариство!

В своїх аналітичних роздумах я намагався визначитись з тим, що нам, українцям, потрібно в цьому житті, що нам заважає досягти своєї мети та як далі діяти, щоб вижити.

Не останнє значення в боротьбі за виживання має правильне розуміння Національної Ідеї та шляхів її досягнення. Саме про це і йде мова в анонсованому повідомленні до матеріалу в розділі "Каталог файлів".

Продуктивного Вам читання та плідних роздумів.

Влад Горний, Ваш земляк і патріот, приватний вчений.

12.01.2019 р.

Переглядів: 100 | Додав: Влад_Горный | Дата: 12.01.2019 | Коментарі (0)

Шановні подорожні по Інтернет-простору!
Сьогодні я додаю до своїх матеріалів про Ефірну Теорію Всесвіту заключну частину цієї Теорії, що дає мені підстави вважати її Єдиною Теорією Всесвіту (ЄТВ), єдиною в тому сенсі, що вона дає пояснення, в своїх рамках, гравітації, електричним і магнітним явищам, а також ядерним процесам. На Нобелівську чи "Шнобелівську" премію я не претендую, але в силі людського розуму впевнений, про що й засвідчив у роботі "ЄТВ і українські реалії-2018" (див. в розділі "Каталог файлів").
Не треба думати, що тільки Альберти, Ісааки та нац-мени здатні до проривних наук і технологій, або до поліпшення нашого життя-буття. Треба вже давно повірити в свій власний розум, вміння, креативність та винахідливість. Вибір знову за нами - електоратом і народом!
Українські реалії для нас не менш важливі, ніж самі розумні Теорії, ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: Влад_Горный | Дата: 23.12.2018 | Коментарі (0)

Щиро вітаю всіх читачів - відвідувачів сайту, з Днем Перемоги!

Бажаю всього найкращого і анонсую свій невеликий поетичний та науковий доробок.

Дивіться тексти у відповідних Каталогах.

Не соромтесь висловити свою думку, а, тим паче, критичну, бо, як сказала одна мудра людина: 
"Інтернет і придумали для того, щоб кожен зміг висловити наболіле."

Дякую, що Ви зі мною.


		... 
		
			Читати далі »
		
Переглядів: 110 | Додав: Влад_Горный | Дата: 09.05.2018 | Коментарі (0)

23:37 год., 12.08.2015 р.

Принципове доповнення до Ефірної Моделі Всесвіту

   Розглядаючи будову і розвиток Всесвіту від його найпростішого, первинного стану, мусимо констатувати, що нова Модель Світобудови має бути чисто механістичною. Механічні рухи, енергія та взаємодії – це і є природні і найпростіші первинні фактори виникнення і розвитку речовини та фізичних тіл. Для цих процесів достатньо первинної енергії, абсолютно пружних деформацій та простих просторових і конструкторських уявлень (механізми і види зчеплення частинок ефіру, просторові об’єкти, які створювались у до речовинний період, тощо).

Продовження статті готується до розміщення на сайті...

 

Переглядів: 158 | Додав: Влад_Горный | Дата: 13.08.2015

Шановна товариство!

В каталозі статей відшукайте і прочитайте дуже важливу інформацію про те, чому ми такі і як змінити все на краще.

Повірити важко, а то й неможливо, для Бога-Творця Україна важлива...

Для нас все складається якнайгірше, бо ми занадто пасивні.

З повагою, Влад Горний, рупор гласу Божого.

10.08.2015 р.

 

Переглядів: 185 | Додав: Влад_Горный | Дата: 10.08.2015

Шановне товариство!

Астрологія може бути Реальною!!!

Днями отримав резонанс-повідомлення від Егрегора Творця про те, як слід правильно враховувати реальний вплив небесних тіл на новонароджених, тобто, на будь-яку особистість, народжену в зе ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: Влад_Горный | Дата: 06.08.2015

Немає вічного під небом...

Шановні читачі і гості сайту http://arbuzinka.at.ua/!


   Маю повідомити Вам, що рекомендовані мною сайти: Lalak.org.ua, bohuxyn.com.ua разом з трьома "дочірніми" сайтами, а, головне, сайт lab.bohuxyn.com.ua з матеріалами віртуальної науково-дослідної ефірної лабораторії "Мир_2013", нині почивають "у Бозі" з банальних причин - безгрошів'я їх "господарів". Матеріали, звичайно, офіційно не збереглись, бо ніхто не здогадався попередити авторів цих сайтів, але існую ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: Влад_Горный | Дата: 03.08.2015

Работаем: знакомство с виртуальной лабораторией

Итак, 01 августа 2013 г. – День 1-й.

Что у нас в наличии?

  1. Виртуальная лаборатория со всеми необходимыми «прибамбасами»;
  2. Зав. лаб. и штатное расписание с множеством вакансий;
  3. Интеллектуально-информационное обеспечение: логика, здравый смысл, образование, планетарное мышление, жизненный опыт и WWW в качестве Базы данных;
  4. Сигнальный экземпляр книги Влада Горного «Новейший Завет или Демоны Кашпировского», содержащей дословную Запись информации от некоего психо-информационного Эгрегора о Творце, Мироздании и Человеке, с последующими попытками осмысления автором Записи ее д ... Читати далі »
Переглядів: 200 | Додав: Влад_Горный | Дата: 01.08.2015

Шановні добродії!

Якщо Вам набридло постійне роздвоєння свідомості на "вірю - не вірю", "довіряю - не довіряю", а, головне, "повірив би, так немає кому", то Вам, якраз, сюди.

На сторінках цього сайту я маю наміри запропонувати Вам ВІОС Людини Розумної, тобто, Базову Історію Оточуючого Світу для Homo Sapiens.

Нам варто дослУхатись до власної логіки, життєвого досвіду і здорового глузду та Інформації про Оточуючий Світ від Творця.

З повагою, В.Г.

31.07.2015 р.

 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 149 | Додав: Влад_Горный | Дата: 31.07.2015

Шановне товариство!

   Сьогодні, 26 липня 2015 року, я розпочинаю новий (четвертий за порядком) інформаційний світоглядний проект на започаткованому вчора шаблоні сайту від компанії uCoz. Головне питаннящо писати та як писати, - вирішив наступним чином: пишу нові повідомлення; викладаю думки на рідній мові (не рахуючись з тими, хто її не знає, ігнорує або не визнає); за початковою інформацією рекомендую звертатись на сайт Arbuzinka.at.ua, в кожному з розділів якого є мої роботи того чи іншого формату.

   На головній сторінці не буде будь-якого коментування чи обговорення, але запрошую симпатиків та опонентів на інші сторінки, де, обов’язково, буде відкрите вільне спілкування в межах здорового глузду, пристойності та патріотизму (в широкому сенсі цього поняття).

  ... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: Влад_Горный | Дата: 26.07.2015

« 1 2 3 »