[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Влад_Горный  
Форум "Все про все" » Test category » Енергія Ефіру - теорія та експерименти » Сучасний БІОС сучасному Людству (БазоваІсторіяОточуючогоСвіту - основний природничий орієнтир)
Сучасний БІОС сучасному Людству
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Новорічний конкурс для Інтелектуалів:

«Створюємо власну ”БІОС” за зразком»

Відразу пояснюємо, що абревіатура «БІОС» не стосується комп’ютерів, а означає «Базову Історію Оточуючого Світу». Наша ж пропозиція для вітчизняних Інтелектуалів полягає в наступному: ми пропонуємо бажаючим деяке
корисне ЗАВДАННЯ та базові джерела інформації (БДІ), а Ви розміщуєте в наступних «коментах» Ваші варіанти його виконання.
Свій варіант ми також розмістимо на нашому сайті, але дещо пізніше, після 27-31
січня, коли наша робота пройде портерний захист на ІІ-му, національному, етапі
Міжнародного конкурсу «Intel-Техно Україна» (див. сайтhttp://www.isef.kpi.ua).
Нам цікаво знати, чи однакова ВХІДНА інформація дасть близький до нашого
результат на ВИХОДІ? Якщо так, то наскільки?? Якщо ні, то в чому ми
помиляємось???
Вітаємо всіх можливих учасників з Новим Роком! Бажаємо знайти гідне
застосування Вашим талантам та здібностям!
З повагою, Віктор Лєвий (10 кл. Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.), В.І.Гусениця (вч. фізики, астрономії та інформатики).
03.01.2011 р.
Творчість наших земляків | Переглядів:776 | Додав: Влад_Горный | Дата: 03.01.2011 |Рейтинг: 3.0/2 | Комментарі(3)


Влад_Горний, приватний вчений
 
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:47 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Завдання до Новорічного конкурсу «Створюємо власну ”БІОС” за зразком»

«Кілька зауважень до «бульбашкової» моделі Всесвіту та антропного принципу космології»
Робоча назва та тези: «БІОС» чи Світоглядна Парадигма
   Ця робота народилась жартома. На мій дотеп про те, що добре бути Комп’ютером, бо в нього є BIOS, а тому не потрібно зайве навчатись, мій вчитель запропонував мені самому сконструювати персональний «БІОС», визначений нами, як Базова Історія Оточуючого Світу.
В процесі обговорення теми було вирішено уточнити та включити до мого «БІОС’у» наступні розділи-«програми»:
1. Мої уявлення про будову Всесвіту з урахуванням пояснення «червоного зміщення» в Теорії Ефіру П.Д. Пруссова (див. поз.1, 2 БДІ);
2. Визначення ролі і місця Вищого Розуму у Всесвіті (якщо такий потрібен у Вашій «БІОС»);
3. Життя на Землі – Продукт Еволюції чи реалізація Задуму Великого Конструктора;
4. Людина у Всесвіті або антропний принцип сприйняття в космології (див. поз.1 БДІ);
5. Чого ще не вистачає в моєму персональному «БІОС’і»?
Метою роботи було визначено бажання "… і нам, Людям, виробити для себе аналогічні (до BIOS’у) програми і алгоритми життєдіяльності, щоб вже зі шкільної «лави» не гальмувати власний розвиток, а, маючи прийнятні початкові відомості про Світ, країну та сім’ю, де ми народились і живемо, ефективно функціонувати, а ще краще – жити повнокровно і з задоволенням, корисно для громади та пам’ятно для нащадків".
Актуальність моїх прагнень до Істини пов’язана з негативною оцінкою стану інформування підростаючого покоління з світоглядних питань, коли наука озирається на релігію, а релігія вже не в змозі вийти без втрат з власних догматів.
Пошук необхідної інформації в загальноприйнятих джерелах: шкільних та вузівських підручниках, Біблії, різноманітних Інтернет-джерелах не дав очікуваного результату, після чого мій наставник запропонував мені звернутись до робіт ще двох авторів, наших земляків: на Інтернет-сайті свого регіону http://arbuzinka.at.ua я знайшов матеріали Влада Горного до 85-річчя миколаївського педагога і вченого Петра Денисовича Пруссова «Українському вченому, автору Теорії ефіру - 85 років, а ми не знаємо ні автора, ні
теорії!?» та роботи самого Влада Горного, а на сайтах http://www.bourabai.kz/prussov/ та http://bourabai.narod.ru/prussov/index.htm
отримав незабутнє враження від робіт з теоретичної (ефірної) фізики П.Д. Пруссова.
В результаті поєднання теоретичних викладок П.Д. Пруссова та теософських роздумів В. Горного з власними розумово-логічними дослідами, у мене склалась цілісна картина Світу, можливо, навіть, власна світоглядна парадигма, тези до якої ми й «завантажили» на сайт КОНКУРСУ.
Суть наших розумувань викладена далі у Висновку.


Влад_Горний, приватний вчений
 
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:47 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Висновок: 
Результатом моєї роботи є авторський варіант новітньої Історії Всесвіту, що складається з 5 періодів, кожний з яких можна змоделювати методами математичної фізики та прорахувати на ЕОМ, якщо використовувати теоретичні роботи П.Д.
Пруссова. Окрім того, я можу запропонувати моїм одноліткам та всім, хто шукає свій «БІОС», варіант світоглядної парадигми з точки зору сьогодення. Все інше, що стосується астрономії, астрофізики, UFO-логії та інших напрямків розумової діяльності Людства, потребує своїх перемовин, досліджень та висновків. Довести ж можливість і необхідність таких досліджень буде набагато
складніше, ніж нафантазувати власний «БІОС». Проте, я знаю, що можу в усьому покластися на мого вчителя і наставника, ім’я якого, по праву, прикрашає титульну сторінку цієї роботи, бо всі нові ідеї та різні «know-how» народжувались в процесі нашого з ним вдумливого спілкування та палких дискусій.
Базові джерела інформації (БДІ):
1. Шкільні підручники з астрономії (всіх років і всіх авторів). 
2. П.Д. Пруссов. Физика эфира – Николаев, Сигнальный экземпляр – 2000 г., массовый тираж – 2003 г. – страниц 282 (див. на сайтах, поз. 5 цього списку). 
3. Б І Б Л І Я (всіх часів та перекладів). 
4. Влад Горний, «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського» - Світоглядна Парадигма 3-го тисячоліття: http://arbuzinka.at.ua/load/0-0-0-2-20. 
5. Роботи П.Д. Пруссова на Інтернет-сайтах: http://www.bourabai.kz/prussov/ та http://bourabai.narod.ru/prussov/index.htm

Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Влад_Горный (03.01.2011)
Просмотров: 777 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 3.0/2 |
Всего комментариев: 3


Влад_Горний, приватний вчений
 
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:50 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
3 Влад_Горный  (18.02.2012 16:33)
[img]file:///C:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]Ось і ще одинрік промайнув. Освітянське керівництво приготувало наказ про проведеннянаступного і, вже традиційного, конкурсу "Енергія-2012" (проводиться
1 раз на 2 роки). Є шанс продовжити нашу БІОС на енергетичні проблеми Землі у
досить несподіваному ракурсі: 1. наше Сонце і великі планети сонячної системи
продовжують притягувати до себе Світовий Ефір, який безперешкодно проникає до
центра тяжіння цих масивних небесних тіл, де й приєднується до наявної матерії,
збільшуючи масу Сонця і планет;
2. прийнявши в свої надра сотні тисяч тонн додаткової матерії, небесні тіла
починають "бунтувати" - випускати надлишок нової матерії на поверхню
(для Сонця - це свої катаклізми, а для Землі свої, наприклад глобальні
вулканічні виверження з землетрусами, що бувають раз на 600-700 тисяч років);
3. явища, про які сказано вище, є аж надто відомими і цілком реальними, а такий
вулканічний землетрус для нашої планети - по суті Кінець Світу (можливо, якраз
той, якого всі так "чекають");
Отже, ідеї є, але немає з ким їх опрацьовувати та подати на конкурс.
Можливо в школах нашого району є старшокласники, які цікавляться світоглядними
питаннями, пишіть у коменти - попрацюємо разом. Спробуємо попередити
цивілізацію про неминуче майбутнє.
В.І. Гусениця, Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18.02.2012 р.


Влад_Горний, приватний вчений
 
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:52 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
2 Влад_Горный  (08.04.2011
21:41)
[img]file:///C:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]Пройшов НовийРік, закінчились казки та інтриги. Закінчився і наш віртуальний конкурс. У цьомуповідомленні ми розмістили наш варіант БІОСУ, щоб попередити інтелектуальну
крадіжку з боку "грантоїдів" з "Intel-Техно Україна", які
вже приготували свою здобич для заокеанських хазяїв. ОТЖЕ:
Базова Історія Оточуючого Світу (БІОС), стадіїрозвитку:

І стадія.
Рівномірний об’ємний розподіл Ефіру Пруссова:
- флуктуації густини, самоорганізація Ефіру в тори, локальні згущення;
- виникнення Вищого Розуму Всесвіту (ВРВ) як найвищої форми самоорганізації
Ефіру;
- спонтанне чи інспіроване ВРВ виникнення центрів тяжіння (ЦТ) та концентрації
Ефіру;
- концентрація Ефіру в надмасивні об’єкти в ЦТ;
- об’ємно-структурні перетворення Матеріального Світу.
ІІ стадія.
«Бульбашковий» Всесвіт:
- «великі» вибухи в центрах тяжіння, порушення рівномірної рівноважності
Всесвіту;
- локально-«бульбашкова» структура Всесвіту;
- народження Першоматерії з концентрованого Ефіру у вибухових радіальних
потоках.
ІІІ стадія.
Взаємодія зустрічних Матеріальних потоків:
- взаємопроникнення сусідніх «бульбашок» Першоматерії одних в інші;
- взаємодія потоків Першоматерії на «зустрічних курсах» в процесі
взаємопроникнення «бульбашок»;
- закручування зустрічних потоків Першоматерії, процеси її ущільнення та
об’єднання в масивні утворення.
ІV стадія.
Виникнення Зоряних Світів та їх заселення:
- гальмування зустрічних потоків Першоматерії;
- виникнення зародків галактичних та зоряних систем;
- формування та розвиток зоряно-планетних систем;
- активна діяльність ВРВ по створенню спостережних аванпостів та форпостів
зоряно-планетних систем та заселенню їх автономними самовідтворюваними
інформаційно-енергетичними системами різної конструкції та принципів
функціонування.
V стадія.
Розвиток та старіння Зоряних Світів:
- виникнення ЦТ другого покоління – квазарів, чорних дірок та інших надмасивних
об’єктів, що змінюють існуючу структуру Всесвіту;
- стягування Матерії Світового Простору в центри тяжіння, підготовка
взаємоперетворення матеріального Світу наступного покоління.
Земна Цивілізація переходить разом з локальним Світом від ІV-ї до V-ї стадії
розвитку Всесвіту. Ймовірно, що використовуючи теоретичні роботи П.Д. Пруссова
про Ефір, можна змоделювати та розрахувати приблизну тривалість кожної стадії
розвитку Всесвіту, особливо стадії V, так як для Людства вона має бути останньою.

Влад Горний, Україна.
15.01.2011 р.


Влад_Горний, приватний вчений
 
Влад_ГорныйДата: Вівторок, 04.08.2015, 21:54 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
1 Влад_Горный  (15.01.2011
18:30)
[img]file:///C:/DOCUME~1/Admin/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]Конкурси"Intel-Техно Україна", як і багато інших, мають "доларових"спонсорів і є "вимиванням" інтелекту з таких країн як наша. Але нашпроект відхилили від очного захисту, бо він мав цілих три інформаційних"каменя спотикання": в своїй основі - Теорію Ефіра П.Д. Пруссова,борця з ейнштейніанством у будь-яких проявах; над основою - СвітогляднуПарадигму Влада Горного, яка пропонує новітні погляди на Всесвіт, Творця,релігію і таке інше; під основою - нашу слабку підготовку до спілкування на
англійській мові з іноземними представниками від "замовника". Такихяк ми, в Америку не повезеш... Але ми рекомендуємо допитливим людям все жспробувати свої сили в створенні власної Базової Історії Оточуючого Світу,тобто БІОС'у. Це цікаво і повчально.
З повагою, В.Лєвий, В.І. Гусениця.
15.01.2011 р.


Влад_Горний, приватний вчений
 
Форум "Все про все" » Test category » Енергія Ефіру - теорія та експерименти » Сучасний БІОС сучасному Людству (БазоваІсторіяОточуючогоСвіту - основний природничий орієнтир)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: